Denizli Sosyal + REKLAMCILIK

Web siteden logoya, intro – jenerik tanıtım filminden kurumsal kimlik çalışmasına, kartvizitten mobil uygulamaya, broşürden kapak tasarımlarına “sizi dijital dünyada” görünür yapmak için buradayız.

NEDEN BİZ?

Çünkü size yalan söylemiyoruz. Yaptığımız her projede şeffaf davranıyoruz.

Size uygun fiyat garantisi veriyoruz. Ancak size bu fiyatın neden uygun olduğunu da açıklıyoruz. İddialı sloganlarla karşınıza çıkmıyoruz. Biz, slogan olarak dürüstlüğümüzü ve şeffaflığımızı size sunuyoruz.

Web Projelerimiz

PHP yazılımıyla açık kaynak kodlu olarak geliştiriken wordpress altyapısının tüm imkanlarıyla “SİZE” özel içerikleri olan projeler geliştiriyoruz. 

Sosyal Medya

Facebook, instagram, twitter gibi sosyal medya mecralarında trendleri sizin için takip edelim. Size özel tasarımlar geliştirelim. Hesaplarınızı profesyonel olarak yönetelim.

Kurumsal Kimlik

Dijital dünyada görünür olabilmeniz için web siteden, logoya, mobil uygulamadan tanıtım filmlerine sıfırdan bir kimlik yaratıyoruz. Unutmayın dünyayı “algı”  yönetiyor.  

İçerik Üretimi

Size özel geliştirdiğimiz projelerimiz için metin yazarlığı ve grafik tasarım yapalım. Hedef kitlenize sizi “gerçekten” anlatan samimi ve şeffaf içerikler üretelim. 

Sohbet Başlat
Denizli Sosyal Plus Whatsapp Hattı
Sorularınız Mı Var? Hemen Bize Yazın.