Denizli Sosyal + ORGANİZASYON

2013 yılında çırak olarak “konser, tiyatro, festival, sinema” gibi sanat dalları içerisinde başladığımız yolculuktan 2018 yılı itibariyle profesyonel organizasyon hizmeti veren bir şirkete dönüşmemizin temelinde “sanata duyduğumuz sevgi” yatıyor.

BİZ TAM OLARAK KİMİZ ?

KONSER, TİYATRO, FESTİVAL, SİNEMA vb. etkinlikler düzenleyen veya bu tarz etkinlikler düzenleyen diğer şirketlere “ses, görüntü, ekip, tanıtım, bilet satışı, işgücü, mekan planlaması” konusunda lokal çözümler üreten / danışmanlık hizmeti sunan “Sanatseverliği” merkezine koymuş profesyonel bir iş ortağıyız.

Organizasyon

Denizli ve çevre illerinde her yıl yaptığımız lokal şehir etkinlikleri, tiyatro gösterileri, festivaller ile binlerce sanatseveri sanatın kalbine taşıyoruz. Sınırsız eğlencenin kapılarını aralıyoruz.

Yerel Destek

İstanbul, Ankara vb. şehir merkezli organizasyon şirketlerine Denizli ve çevre illerinde bilet satışı, mekan planlaması, tanıtım, profesyonel ekip desteği sunuyoruz.

Danışmanlık

Festival, tiyatro oyunları, konserler, lokal etkinlikler gerçekleştiren diğer organizasyon şirketleri için tanıtım, planlama, satış konusunda danışmanlık desteği sağlıyoruz.

ÖNE ÇIKAN ETKİNLİKLERİMİZ

Kurum ve kuruluşlara, özel şirketlere, organizasyon firmalarına profesyonel ekibimiz ve 3 yıllık tecrübemizle ETKİNLİK ORGANİZASYONLARI planlayarak hayata geçirmek için buradayız.

Sohbet Başlat
Denizli Sosyal Plus Whatsapp Hattı
Sorularınız Mı Var? Hemen Bize Yazın.