TV8,5 Röportajımız

Denizli Sosyal Plus olarak 2013 yılında başladığımız serüvenden günümüze geçen süreci ve şuan neler yaptığımızı TV8,5 ekranlarında Life Style programında anlattık. Etkinlik organizasyonu ve reklamcılık sektöründeki rolümüzün yanı sıra topluluğumuz ve ekibimiz ile neleri başardığımızdan bahsettiğimiz keyifli bir röportaj oldu.

Web Tasarım / Sıkça Sorulan Sorular 

0539 573 07 84
info@denizlisosyalplus.com

Dürüstlük Paketi Nedir?

Bu paket ile birlikte size ne eksik ne fazla tam ihityacınız olan bir web sitesi hazırlıyoruz. Bununla da kalmıyoruz. Ücretsiz olarak 1 yıllık destek sunuyoruz. (Kurumsal – Blog Web Tasarım İçindir.) – Hemen teklif alın. (0539 573 07 84)

Dürüstlük Paketi İçinde Neler Var?

-Profesyonel Görünüm
-Tüm Kullanımı Size Ait
-Mobil – Tablet Uyumlu
-Tarayıcı Uyumluluğu
-Google Kaydı
-Temel SEO Desteği
-Hosting / E-Posta Dahil
Domain Dahil
-Size Özel İçerikler & Stok Görseller
-Grafik Tasarım Desteği

(Kurumsal Web Tasarım İçindir.)

Tam Olarak Neye Ücret Ödüyorum?

Dürüstlük Paketi kapsamında verdiğimiz teklif şunları kapsıyor;

*Hosting ve Domain
*Grafiker Desteği
*Metin Yazarı & Genel Kontrol – Temel SEO Ödemesi
*İlk yıl için yıllık Takip 

NOT: Bu fiyatlar birbirinden ayrılmamaktadır. Sadece kendinize ait domain ve hostinginiz var ise ve bizim altyapımızı destekliyor ise domain hosting ücretini indirebilmektedeyiz.

(Kurumsal – Blog Web Tasarım İçindir.)

Size Özel İçerikler & Grafik Tasarım Nedir?

Eğer sitenizde kullanmak üzere halihazırda logo, fotoğraflar vb. mevcutsa bunları düzenleyerek sitenize entegre ediyoruz. Ancak yoksa da internetteki stok görsel ve fotoğrafları kullanarak siteyi size özel sıfırdan yazılmış tanıtım metinleri kullanarak baştan yaratıyoruz. Tamamen fiyata dahil bir hizmettir.

Ücretsiz Site Yapmak İster Misiniz?

Mutlaka birileri size söylemiştir. Ya da duymadıysanız biz söyleyelim. WİX-GODADDY-HOSTİNGER vb. onlarca KENDİ WEB SİTENİZİ KENDİNİZ YAPIN temalı şirket mevcut. Hemen buradan çıkıp, oradan bir üyelik açarak deneyebilirsiniz. 🙂 

Ödeme Sisteminiz Nasıl?

Siz bize ulaştıktan sonra tarafınızla tercihen yüzyüze görüşme yaparak bizden beklentilerinizi birinci ağızdan dinliyoruz.

Sonrasında eğer “evet” biz bu işi sizin için yapabiliriz diyebiliyorsak kendimize, ortalama 7-10 gün içerisinde size bir DEMO site hazırlıyoruz.

Eğer siteyi beğenirseniz teklif ücretini alarak sizden gelecek düzeltmelerle birlikte siteyi yayına alıyoruz.

Sitenin son halini yayına aldıktan sonra İÇİNİZE SİNMEYEN BİR ŞEY Mİ OLDU? Hiç sorun değil, 1 yıl boyunca yapılacak TEMEL güncelleme ve değişiklikler için her zaman yanınızda olacağız.

Mobil Uyumluluk

Artık web site trafiklerinin (giriş) %85’inden fazlası telefonlardan (mobil) gerçekleşiyor. Sitenizin son halini verdikten sonra tamamen MOBİL uyumlu hale getiriyoruz. Bu sayede telefon ve tabletlerden web sitenize giren insanlar AKICI bir etkileşimle karşılaşıyor.

E-Ticaret, video içerik Sitesi vb. Açmak İstiyorum

E-Ticaret, video içerik siteleri vb. özel hosting paketleri, özel içerik, grafik çalışmaları, reklam tanıtımları, kurumsal dijital kimlik çalışmaları isteyen web sitelerdir. Örneğin; bir E-Ticaret sitesi açtığınızda bu sitenin yapımı temelde kolaydır. Ancak yapımı sonrasındaki süreç sancılıdır. Tek başına altından kalkabileceğiniz bir yük değildir. Veritabanı planlamasından, ürün takibine, reklamlardan, satış stratejisine kadar birçok alternatif bilgiye ihtiyacınız olacaktır. Bu nedenle bu tarz “ÜST SEVİYE” projeleriniz için özel teklifler sunmaktayız. Bizimle iletişime geçerek tekliflerimizi değerlendirebilirsiniz.

0539 573 07 84

Hosting - Domain Nedir? Neden Para Öderim?

DOMAİN: www.firmadınız.com şeklindeki ifadedir. Yani DİJİTAL KARŞILIĞINIZDIR. İnternette sizi temsil edecek isimdir.

HOSTİNG: Bir web sitesinde yayınlanmak istenen sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda tutulmasıdır.

Bu iki hizmet için yıllık olarak ücret ödemeniz gerekmektedir. Bu hizmetler BİZDEN bağımsızdır. Bizimle çalışsanız da çalışmasanız da bu ücretler sizlerin sorumluluğundadır. Biz, Denizli Sosyal Plus olarak bu hizmetleri sizin adınıza İXİRHOST firmasından yıllık olarak satın alıyoruz. Paketleri firmanın web sitesinden inceleyebilirsiniz. 

NOT: Hosting ve Domainleri sırf ödediğiniz para daha ucuz görünsün diye kendi hesaplarımız üzerinden açmayı tercih etmiyoruz. İxirhost isimli hosting / domain firmasını kullanmaktayız. şuradan inceleyebileceğiniz hosting paketini ve domaini tamamen sizin üzerinize / size ait olacak şekilde adınıza satın alıyoruz.

Sonraki yıllarda fiyatların artışı vb. durumlar olması halinde grup paketlerine geçiş yapılabilmektedir. 

(Kurumsal – Blog Web Tasarım İçindir.)

Kendime Ait Domain ve Hostingim var

Eğer kendinize ait domain ve hostinginiz varsa bununla ilgili web tasarım ücretimizden düşüş yapabiliriz. (Satın aldığınız hosting paketi bizim kullandığımız altyapıyı üst seviyede desteklemiyor ise değiştirilmesi gerekmektedir.) Ancak eğer domain ve hostingi yeni alacaksanız bizim kullanacağımız altyapıya uygun olması gerektiğinden pakete dahil olarak alınması gerekmektedir.

(Kurumsal – Blog Web Tasarım İçindir.)

E-Posta Adreslerimiz Nasıl Olacak?

Dürüstlük paketemizle birlikte örneğin; info@sirketadiniz.com şeklinde size farklı farklı kişiye göre vb. kurumsal mailler açabiliriz. Bununla ilgili bir sınırlamamız yoktur. Ancak hosting paket sınırlaması mevcut olup, maillerin mutlaka outlook’da yedeklenmesi gerekmektedir. Üst düzey mail trafiğiniz varsa paket fiyatınız artacaktır.

Paranızı Boşa Harcamayın

Çeşitli firmalar size düşük paket / orta paket / yüksek paket adı altında farklı fiyatlar sunabiliyor. Düşük fiyat ödediğinizde istediğiniz gibi bir hizmet alamıyorsunuz. Yüksek fiyat ödediğinizde boş yere paralar ödüyorsunuz. Biz, Denizli Sosyal Plus olarak size “şeffaf hizmet” satıyoruz. Hizmetlerimize ise sevgimizi katıyoruz. Dürüstlük paketimiz bu nedenle var.

Hemen Hallediyorum Diyip 3 Ay Oyalamak

Biliyoruz ki birine / bir firmaya web site yaptırdığınızda ücreti ödedikten sonra bir daha kendilerine ulaşamıyorsunuz. Ulaştığınızda ise “hemen hallediyorum” diyip 3 ay sizleri oyalıyorlar. Bizi, tercih etmenizin en önemli sebebi işte tam olarak bu olmalı. Size ilk yıl için yıllık olarak ücretsiz güncelleme desteği sunuyoruz. 1.yılın sonunda ise HOSTİNG ve DOMAİN yenileme ücretiniz geldiğinde size bilgi veriyoruz. Bu sayede siteniz ve E posta adresleriniz kapanmıyor. Ardından eğer talep ederseniz yıllık sabit bir ücret ile 1 yıl daha destek paketimizi uzatıyoruz.

Yıllık Takip Ücretiniz Ne Kadar?

Web siteyi yaptırdığınız ilk yıl “1 YILLIK ÜCRETSİZ TAKİP” hediye ediyoruz. Bu sayede sitenize yapılacak temel ekleme – çıkarma işlemleri için ilk yıl ayrıca bir ücret ödemiyorsunuz. Maillerinizde bir sorun varsa yine biz ilgileniyoruz. Sitenin temel güncellemelerini takip ediyoruz. Çökme vb. durumlar yaşanması halinde aldığımız yedekten geri döndürüyoruz. Bize özel olan kullandığımız lisanslı altyapıyla ilgili olabilecek temel güncellemeler ve sorunlarla ilgileniyoruz. Siteye temel seviye ekleme / çıkartma yapmak istediğiniz metin – görsellerde değişiklik yapabiliyoruz. 

1 yıl sonra yukarıdaki konularda bizden hala destek almak istiyorsanız. 1 Yıllık “TEMEL” takip desteğimiz 300 TL + KDV’dir. (Ekstrem zaman ve efor isteyen sıfırdan sayfa yapımları vb. konular hariçtir.)

(Kurumsal – Blog Web Tasarım İçindir.)

Temel Düzey Seo Desteği Nedir?

SEO: “Arama motoru optimizasyonu, web sitelerini arama motorlarının daha rahat bir şekilde anlayabilmesine “taramasına” olanak sağlayacak şekilde arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek “web sitesinin optimize edilmesi” hedeflenen anahtar kelimelere ait arama moturu aramalarında yükseltilmesidir.”

Yani kısaca web sitenizin, Google gibi arama motorlarında çeşitli kelimelerle insanların bulmasını sağlamak için yapılan işlemdir. Bu işlemi wordpress eklentisi ve google kayıt işlemleriyle TEMEL düzeyde gerçekleştiriyoruz.

Şifrelerin Tamamen Size Ait Olması Ne Demek?

Biz diğer firmalar gibi sizi ömür boyu kendimize bağlamak için efor sarfetmiyoruz. Sitenizin yapımında kullanılan TÜM ŞİFRELERİ tarafınıza GİZLİLİK içinde sunuyoruz. Bu sayede SANMIYORUZ ancak yarın öbür gün bizimle çalışmaktan vaz geçip başka bir firmayla çalışmak istediğinizde tüm şifreleri kendilerine gösterdiğinizde sorunsuz bir şekilde tüm web site işlerinizi devam ettirebileceksiniz. Ancak unutmamalısınız ki çalışacağınız yeni firma lisanslı altapımızın bağlı olduğu wordpress sistemlerine hakim olmalıdır.

Sohbet Başlat
Denizli Sosyal Plus Whatsapp Hattı
Sorularınız Mı Var? Hemen Bize Yazın.