Denİzlİ sosyal +

İçerik Üreticisi İlanı

Aklında bir fikir var ve hayata geçirmek için doğru anı mı bekliyorsun? Beklemek yerine harekete geçmeye ne dersin? 

Uygulamalı eğitim sürecine dahil olacak son 3 kişiden biri olmak ister misin? Bu proje tamamen eğitim odaklıdır. Maaşlı bir pozisyon değildir. Kendinizi geliştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

İçerik Üretimi Nedir?
 

Hayal gücünüz ve tecrübeleriniz ile çeşitli araçları kullanarak bir araya getirdiğiniz fotoğraflar, resimler, metinler, videolar aklınıza gelebilecek diğer birçok şey içeriktir. Bunları bir araya getiren kişilerse içerik üreticileridir. Günümüz ve geleceğimiz artık tamamen içerik üreticileri ve tüketicileri arasında şekilleniyor. Siz, kendinize bir fark katmak istediğiniz için şuan bu metni okuyorsunuz. Hem üreten hem de doğru kaynakları tüketen kişi olmak istiyorsunuz.  

Üretici olup, tüketenlere yön vermenin zevkini tatmadıysanız veya bir şeyler üretiyorsunuz ancak ürettiklerinizi nasıl daha iyi hale getirip kitlelere ulaştıracağınızı bilmiyorsanız doğru yerdesiniz.

 Sadece 5 kişi! 

 Hayatını sevdiği şeyi yaparak devam ettirmek ve daha iyi bir hayata doğru ilerlemek isteyen 5 kişi arıyoruz. Girişimci ruhunuzu beslemek ve sizinle beraber uzun ömürlü projeler geliştirmek istiyoruz.  

 Size ne vaddediyoruz?

Giriş Notu:
Size maaş teklif etmiyoruz. Ancak sizi sömürmek üzerine hareket etmediğimizi taahhüt ediyoruz. Maaş beklentisiyle buraya geldiyseniz lütfen sayfadan ayrılın. Geleceği merak ediyor ve hayatınıza yön vermek istiyorsanız aşağıdan devam edin 🙂 

1) Yüz yüze görüşme esnasında öğreneceğiniz web blog siteleri projelerimiz ve sosyal medya hesaplarımız için size ortaklık teklif ediyoruz. Hem de sözleşmeli bir şekilde bunu yapıyoruz. Çünkü projeler eğitim sürecinizin bir parçası olacak. Uygulamalı eğitim süreciniz tamamen bu projeler üzerinden ilerleyecek ve proje bir reklam geliri döndürürse emeğiniz sizindir. 

2) Stajyer olarak giriş yapacağınız bu eğitim sürecinde profesyonel olarak tüm bilgilerimizi zamanla size aktaracağımızı ve sizi bizim sınırlarımız içerisinde profesyonel kılmaya çalışacağımızı net bir şekilde dile getirebiliriz. Ancak vazgeçmemeniz şartıyla 🙂 Sınırları aşmak ise size kalmış 🙂 

3)  İçerik üretimi nasıl yapılır ve bundan nasıl para kazanılır? Bunu size tüm şeffaflığı ile anlatmayı garanti ediyoruz. Kendi geliştireceğiniz projeler için size destek olmak istiyoruz. 

4) Yukarıdakilerden daha önemlisi sizi, siz gibi olan insanlarla bir araya getirip beyin fırtınaları yapmak için can atıyoruz. Sizce de bomboş olan sosyal çevrenizi değiştirmenin zamanı gelmedi mi?

5) Size, Google araçlarını kullanma, wordpress ile site oluşturma, bir projeyi para kazanacak noktaya getirmenin püf noktaları gibi yetkinlikler katmayı hedefliyoruz.  

Başvuru sahiplerinden beklediklerimiz neler? 

1) Bu alanda profesyonel olarak işin içinde olmaması. Çünkü kendisini tatmin edecek bir süreç olmayacak. Zamanını almak istemeyiz. 

2) Yazar Jim Rohn der ki, “İnsan, en çok vakit geçirdiği 5 kişinin ortalamasıdır.” Sahip olduğunuz zihin yapısının etrafınızda iletişimde olduğumuz beyinlerden etkilenip şekillendiğini unutmayın. Bu nedenle çevresinde daha dolu insanlar görmek istiyor olmanız ve bunun için harekete geçmeye hazır olmanız önemli. 

3) Fotoğraf çekmek, video çekmek, bunları birleştirmek, metin yazmak, blog yazmak, İnstagram, Youtube vb. platformlara içerik üretmek gibi hevesleriniz olması. 

4) Araştırma yapmayı ve yeni şeyler keşfetmeyi seven. Farklı kulvarlarda gelişime açık olan. 

5) Denizli Sosyal Plus ofisimizde planlanacak olan günlerde aktif bir şekilde bulunabilecek. (Dolayısıyla Denizli’de ikamet eden.

Başlayalım mı?

İçerik Üretimi Kaynakları

İçerik üretmeye nereden başlayacağım?
İçerik üretmek için yaratıcılığımı nasıl kullanırım?
İçerik üretmek için kaynaklara nasıl erişirim?

İçerik Üretirken Yaratıcı Olmak

İçerik üretmek için bir adım attım. Ancak devamını getiremiyorum. Ne yapmalıyım?

İçerik üretmek için yeteri kadar yaratıcı mıyım? Bu yaratıcılığımı nasıl geliştiririm? 

Türkiye'den ve Dünya'dan İçerik Üretimi Örnekleri

Türkiye’den ve dünyadan içerik üretimiyle uğraşan çeşitli insanları inceleyeceğimiz atöyle sürecinde onlarda olup, siz de olmayan şeyin ne olduğuna cevap arayacağız. Eğer öyle bir şey varsa… 

NEDEN KATILMALIYIM?

Bir Parçası Olmak

Bu süreçte ve sonrasında yaratıcı bir topluluğun parçası olacaksınız. Dolayısıyla üretmek için can atacaksınız.

Kendinizi Analiz Edeceksiniz

Bizlerin size sundukları ve sizlerin bize katacaklarıyla içerik üretmek eyleminin neresinde durduğunuzu anlayacaksınız.

Kaynakları Keşfetmek

İçerik üretmeye nereden başlayacağınızı ve bu yolda size eşlik edecek kaynakları keşfedeceksiniz. 

Süreç Hakkında

}

Son Başvuru Tarihi ve Başlangıcı

Son Başvuru Tarihi 25.08.2022 olup, süreç Ağustos ayı sonu itibariyle başlayacaktır.

T

Stajyer Sayısı

Verimlilik açısından 5 kişi ile sınırlıdır. Doğru kişileri bulduğumuzda süreç tamamlanacaktır. 

Ücretlendirme & İletişim

Stajyer olarak aramıza katılacak kişilere ücret değil, kendi geliştireceklerin projeye ortaklık sunuyoruz. Uygulamalı eğitim almış olacaksınız. İletişim – Detaylı Bİlgi: 0539 573 07 84info@denizlisosyalplus.com ve tüm sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

w

Süreci Kim Yönetiyor?

Bizimle çalıştığınız süreçte zaman zaman alanında uzman kişiler konuğumuz olurken sürecin tamamı Denizli Sosyal Plus bünyesinde ofisimizde gerçekleştirilecektir.

R

Deneysel Projeler Nedir?

Deneysel projeler, bildiğiniz sıradan dijital proje mantığına zıt, tamamen etkileşim odaklı ve alternatifi olmayan bir yapıdır.

Çalışma Süresi

Başlangıçta minimum 1 yıl aralıksız belirlediğimiz günlerde bizimle çalışmalısınız. Sonrasında sizin her şeyi net olarak öğrendiğinizi fark ettiğimizde geleceğinize yatırım yapmaya evden devam edebilirsiniz 🙂 

i

Uzun Dönemde;

Sizlerle daha büyük projeleri direkt sözleşmeli olarak devam ettirmek istiyoruz. Oturduğunuz yerden gelir kazanmak için hayatınızın birkaç yılını vermeye hazır olmalısınız. 

Bu Süreç Bana Ne Katacak?

İçerik üretiminin tüm ayrıntılarını ve bu işten nasıl para kazanabileceğinizi öğreteceğiz. En önemlisi ise siz gibi olan insanlarla sizi bir araya getireceğiz. Projelerimizin gelir sistemi oturduğunda yüzdenizi alacaksınız 🙂 

BAŞVURU FORMU

Sohbet Başlat
Denizli Sosyal Plus Whatsapp Hattı
Sorularınız Mı Var? Hemen Bize Yazın.